• Detail firmy

DiStyleLAB, s.r.o.

Základní popis

Výroba dámské konfekce z textilií a kožešin.

Adresa

Pouchovská
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25933604
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba dámské konfekce

Výroba dámské konfekce z textilií a kožešin. Provádíme jak drobné opravy a úpravy oděvů, tak zhotovení náročných zakázek.

Kontaktní údaje

Telefon: 495 545 009
Fax: 495 545 009
E-mail: info@distylelab.cz
WWW: www.distylelab.cz

Kontaktní osoba

Dmitri Siniakov - Jednatel

. Žabka - Jednatel

Mobil: +420 777 332 009

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

P.P.H.U. "Firany" Maria Mazurek

Náš úspěch je postaven na aktivity zaměřené na spokojenost zákazníka. Pozvat je poskytovat širokou škálu obchodů, které ve standardní nabídka zahrnuje více než 150 modelů, lze jej přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Dekorace mohou být navrženy pro různé velikosti okna.

Katsu- Producent bluzek damskich

Specializujeme se na výrobu dámských halenek a topy pletených a krajky. Snažíme se, aby naše výrobky v souladu se současnými globálními trendy, a pletené a doplňky, které používáme, jsou té nejvyšší kvality. Pravidelně jsme se rozšiřují škálu barev, uvede do souladu s aktuálními trendy.