Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej pracích prostředků
Zabýváme se kompletní výrobou a prodejem pracích prostředků různých druhů. Disponujeme širokou nabídkou tekutých i sypkých prostředků, aviváží, tekutých škrobů, odstraňovačů skvrn a mnoha dalšími specifickými produkty.

Specializovaná chemie pro prádelny
Nabízíme nespočet druhů specializované chemie pro prádelny. Vybírat si můžete z přípravků na záclony, závěsy, ložní či drobné prádlo. Prodáváme specializovanou chemii pro soukromé, hotelové i nemocniční prádelny.

Velkoobchodní prodej chemie
Dodáváme prací a čistící chemii k Vám domů, do prodejen, ale také poskytujeme velkoobchodní prodej chemie. Velkoobchodní prodej chemie mohou využít např. kojenecké ústavy, věznice, soukromé komerční prádelny, hotelové prádelny atd.

Výroba - tekutý škrob
Zaměřujeme se na výrobu a také na prodej tekutého koncentrovaného škrobu. Tekutý škrob lze využít na ložní prádlo, závěsy, záclony či na jiné drobné prádlo z bavlny atd. Veškerý vyrobený tekutý škrob naleznete v mnoha velikostních variantách.

Avivážní prostředky
Nabízíme prodej avivážních prostředků. Avivážní prostředky, které vyrábíme a zároveň prodáváme dál, jsou určeny na jakékoliv prádlo. Mezi jejich vlastnosti například patří změkčování prádla, snižování špinavosti či příjemná vůně atd.

Tekutý prací gel
Vyrábíme tekutý koncentrovaný enzymatický prací gel. K dispozici máme tekutý prací gel jak na bílé prádlo, tak na barevné. Každý tekutý gel se vyjímá svou vysokou účinností, šetrností k prádlu a spolehlivým způsobem k odstranění nečistot.

Odstraňovače skvrn
Máte na oblečení skvrny, které Vám nejdou vyprat? Díky speciální technologii jsme vytvořili precizní a šetrné odstraňovače skvrn, které si hravě poradí s jakoukoliv skvrnou např. od čokolády, trávy, omáčky, od potu, nápojů apod.

Sypké prací prostředky
Nabízíme širokou škálu sypkých pracích prostředků. Každý sypký prací prostředek má své ojedinělé vlastnosti a řadíme je dle možnosti použití, materiálů prádla a teploty praní. Prací prostředky prodáváme po 15 kg.

Mycí prostředky na nádobí
Zaměřujeme se na výrobu a prodej kvalitních mycích prostředků na nádobí, které účinně odstraňují špínu, odmašťují a zároveň jsou šetrné k Vaší pokožce. Mycí prostředky na nádobí prodáváme v PET lahvích nebo v kanystrech ve velkém.

Dávkovací čistící prostředky
V neposlední řadě dodáváme dávkovací čistící prostředky, které se vyznačují svou šetrností, krásnou vůní a především většími hygienickými schopnostmi. Dávkovací čistící prostředky si můžete zakoupit v PET lahvích nebo v kanystru.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz