• Detail firmy

DIREKT REAL ,s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu dřevostaveb i klasických zděných systémů. Nabízíme projekční činnost ve výstavbě. Zabýváme se také rekonstrukcemi, které poskytujeme včetně návrhu interiéru. Provádíme dílčí stavební práce.

Adresa

Golčova 486
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27174026
DIČ:  CZ27174026
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba dřevostaveb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 209 068
Mobil: +420 731 415 273
E-mail: info@direktreal.com
WWW: www.direktreal.com

Kontaktní osoba

Ing. Sylvie Horešovská - Jednatel

Mobil: +420 731 415 279

Karel Horešovský - Jednatel

Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.