• Detail firmy

DIRAC spol. s r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na malosériovou výrobu dílců vyráběných frézováním, soustružením a broušením. Vyrábíme výlisky na výstředníkových lisech.

Adresa

Šumavská 33
612 54 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47904313

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

Zaměřujeme se na malosériovou výrobu dílců vyráběných frézováním, soustružením a broušením. Vyrábíme výlisky na výstředníkových lisech do tonáže 100 tun. Zabýváme se také vrtáním a svařováním. Disponujeme soustružnickými automaty do průměru 50 mm.

Kontaktní osoba

Ing. DENĚK HLOŽEK - Jednatel

Telefon: +420 549 133 305
Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.