• Detail firmy

Dioptra, a.s.

Základní popis

Výrobce a prodejce lup ručních, stojánkových a speciálních, svítidel pro průmysl, zdravotnictví i všeobecné použití, zakázkové a technické optiky, mikroskopů a dalekohledů. Dále pak nanášení tenkých vrstev.

Adresa

Sobotecká 1660
511 21 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48171191
DIČ:  CZ48171191
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Průmyslová i volná optika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 358 210
Telefon: +420 481 358 217
Fax: +420 481 322 095
E-mail: rohnischova@dioptra.cz
WWW: www.dioptra.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Mlejnek - Ředitel

Jana Röhnischová

Další firmy v oboru

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.