• Detail firmy

DINEX CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se dovozem a distribucí peruánského vína a tradiční pálenky z vinné révy Pisco. Provozujeme velkoobchod vínem z Peru. Nabízíme možnost potisku etikety láhve logem Vaší firmy.

Adresa

Bohúňova 1337/11
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27241513
DIČ:  CZ27241513
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Přímý dovozce peruánského vína.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 884 681
Telefon: +420 272 766 281
Mobil: +420 605 466 292
E-mail: info@vinoperu.cz
WWW: www.vinoperu.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vatka - Jednatel

Radek Vatka - Jednatel

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.