• Detail firmy

DIMENSE v.o.s.

Základní popis

Architektonická a projekční kancelář DIMENSE zajišťuje: - Projektové dokumentace všech stupňů - Zajištění povolení stavby - Stavební management a řízení stavby - Regenerace městských sídel - Rekonstrukce a revitalizace stávajících objektů

Adresa

Hrnčířská 890/15
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27753379
DIČ:  CZ27753379

Výrobky, činnosti

Projektové dokumentace

Kontaktní údaje

Fax: +420 543 217 361
E-mail: info@dimense.cz
WWW: www.dimense.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Petr Hovořák - Jednatel

Mobil: +420 775 994 501
E-mail: info@dimense.cz
Další firmy v oboru

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.