• Detail firmy

DIMENSE architects s.r.o.

Základní popis

DIMENSE architects, je architektonická a projekční kancelář. Tým tvoří zkušení autorizovaní architekti a stavební inženýři, mající za sebou řadu projektů a realizací, převážně stavby škol, stavby bytových a rodinných domů a stavby chráněného bydlení.

Adresa

Vratislavova 21/1
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29051525
DIČ:  CZ29051525

Výrobky, činnosti

DIMENSE architects, je architektonická a projekční

kancelář. Tým tvoří zkušení autorizovaní architekti a stavební inženýři, mající za sebou řadu projektů a realizací, převážně stavby škol, stavby atd.

Kontaktní údaje

E-mail: zelinka@dimense.cz
WWW: www.dimense.cz/

Kontaktní osoba

Ing. arch. Petr Hovořák - Jednatel

Mobil: +420 775 994 501
Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

OMEGA project s.r.o.

Projekční a inženýrský ateliér. Projektujeme jakékoliv objekty v oboru pozemních staveb včetně návrhů. Projekty nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb. Poskytujeme komplexní inženýrské služby, zajištění stavby, technický dozor investora.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.