• Detail firmy

DILTECH s.r.o.

Základní popis

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej nástrojů na ohraňovací lisy Amada-Promecam, Wila-Trumpf, Beyeler, LVD

Adresa

Rochlov 121
330 23 Rochlov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29114616
DIČ:  CZ29114616

Výrobky, činnosti

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej nástrojů na ohraňovací lisy Amada-Promecam, Wila-Trumpf, Beyeler, LVD ..

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 881 017
E-mail: home121@seznam.cz
WWW: www.diltech.cz

Kontaktní osoba

Liana Caisová - Jednatel

Další firmy v oboru

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.

CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji uhlíkových kartáčů pro strojírenské a průmyslové odvětví a výrobě grafitových laboratorních kelímků. Dodáváme elektrické kluzné kontakty, další výrobky z grafitu a čerpadla.

Teamtec s.r.o.

TEAMTEC poskytuje širokou škálu standardních nástrojů pro obrábění, jakož i speciální zakázkové nástroje. Jsme připraveni řešit vaše problémy a plnit vaše požadavky. Prodej kleštin Schaublin, vodících pouzder Walter Dunner, kleštin do vícevřetenových automatů, kleštin na míru, kalibrů Courcelle-Gavelle, nástrojových držáků. Navštivte naše webové stránky kde se dozvíte kompletní nabídku.