• Detail firmy

DILOS Czech, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme výstavbu a opravy zpevněných ploch, chodníků a komunikací z různých materiálů - asfalty, zámková dlažba, žulové kostky, beton a jiné. Součástí realizace zpevněných ploch průmyslové i občanské výstavby je také pokládka betonových a kamenný

Adresa

Dr. Šavrdy 3015/16
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25881931

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Realizujeme výstavbu a opravy zpevněných ploch, chodníků a komunikací z různých materiálů - asfalty, zámková dlažba, žulové kostky, beton a jiné. Souč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 781 314
E-mail: info@dilosczech.cz
WWW: www.dilosczech.cz

Kontaktní osoba

Alexander Azovskov - Majitel

Roman Suchanec - Ředitel

Mobil: +420 733 534 650
Další firmy v oboru

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.