• Detail firmy

DILERIS a.s.

Základní popis

Expresní servis a opravy tiskáren, monitorů, notebooků, počítačů a záložních zdrojů. Značky Konica Minolta, Brother, LYNX, Canon, Mag, Eaton, Olivetti, Epson, Proview, Fujitsu Siemens, Sony, Genius, Xerox, (HP) Hewlett Packard, Samsung.

Adresa

Novoveská 1262/95
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26828677
  • Služby

Výrobky, činnosti

Expresní servis a opravy IT techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 444 375
Telefon: +420 597 444 370
E-mail: servis.ova@dileris.cz
WWW: www.dileris.cz

Kontaktní osoba

Radim Baránek - Člen představenstva

Mobil: +420 724 624 041

Pavel Gruber

Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.