• Detail firmy

DIKÉ - management zdrojů, s.r.o.

Základní popis

"Neviditelné měřitelným." Manažerské dovednosti KlonDike - tradiční východní know-how pro západní byznys, koučink řízení zdrojů, zdravotní programy.

Adresa

Jablonského 634
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26692783
DIČ:  CZ26692783
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

KlonDike - manažerské dovedností řízení zdrojů

Na KlonDike východní cestou. Řízení informací, lidských zdrojů, prostředí, času a peněz. Koučink managementu nejen pro asijské projekty v CZ. Měření práce a řízení vlivu firemní kultury na zdroje v KPI. Zisk až 2 mil EUR/100 zaměstnanců/1 rok.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 728 246
Mobil: +420 777 806 430
E-mail: roman.basta@dike.cz
WWW: www.dike.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Roman Bašta - Jednatel

Mobil: +420 777 806 430
E-mail: roman.basta@dike.cz

PhDr. Drahomíra Bsštová Wildová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

Ing. Ladislava Šromová

Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence a účetní poradenství. Také se zabýváme zpracováním mezd a vyhotovením daňových přiznání.