• Detail firmy

DIK stavby, s.r.o.

Základní popis

Revitalizace panelových domů - zateplená fasáda, výměna oken, oprava a zateplení střechy, sanace balkónů. Provádíme rekonstrukce bytových domů. Zajišťujeme zateplení rodinných domů včetně podkladů pro program Zelená úsporám. Rodinné domy na klíč. Stř

Adresa

Pernerova 19
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25914057

Výrobky, činnosti

Revitalizace panelových domů - zateplená fasáda, v

Revitalizace panelových domů - zateplená fasáda, výměna oken, oprava a zateplení střechy, sanace balkónů. Provádíme rekonstrukce bytových domů.

Kontaktní osoba

Jiří Ing.Haškovec - Jednatel

Mobil: +420 603 524 890

Miroslav Ing.Kořístka - Jednatel

Mobil: +420 737 211 401

Zbyněk Ing.Kořístka - Jednatel

Mobil: +420 737 211 400
Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.