• Detail firmy

Digamma CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky, zpracování daňových přiznání, zastupování na úřadech a zakládání firem.

Adresa

Česká 54/22
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24130087

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: kamila@digammacz.cz
WWW: www.digammacz.cz

Kontaktní osoba

Kamila Horáková - Jednatel

Mobil: +420 608 030 383
Další firmy v oboru

FINEKON SERVIS s.r.o.

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti účetnictví, mezd a personalistiky včetně daňového poradenství. Našim zákazníkům nabízíme zastupování na úřadech. Působíme především v regionech: Praha, Mělník, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Roudnice.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.