• Detail firmy

DiffSolutions s.r.o

Základní popis

Vývoj mobilních aplikací. Například mobilní prodejní aplikace, mobilní kontrolní a servisní aplikace a podobně. Integrace mobilních řešení do stávajícího informačního systému společnosti. Orientace nejen na informační systém SAP.

Adresa

Nad mlýnským potokem 640/10
107 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24791288
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vývoj mobilních aplikací.

Vývoj mobilních aplikací. Například mobilní prodejní aplikace, mobilní kontrolní a servisní aplikace a podobně.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 193 149
E-mail: info@diff.cz
E-shop: www.diff.cz
Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.