• Detail firmy

DIFFERENTE s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vnitřní a venkovní dekorativní nátěry, benátský štuk, imitace betonu, různé druhy patinací jak moderní tak i do klasiky, barvy, fasádní barvy, pohledový beton, kovářská barva, stěrkové podlahy i do koupelen a sprchových koutů.

Adresa

Školní 254
251 66 Mirošovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24851957
DIČ:  CZ24851957
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dekorativní barvy:

benátský štuk pohledový beton fasádní barvy

Kontaktní údaje

E-mail: info@differente.cz
WWW: www.differente.cz

Kontaktní osoba

Tadeáš Procházka

Mobil: +420 777 712 664
E-mail: info@differente.cz

STANISLAV ZAPLATILEK - Jednatel

Další firmy v oboru

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.