• Detail firmy

Diana Hejzlarová

Základní popis

Akustické materiály - absorbční i difusní obkladové panely s text. potahem, 3D akustické panely, polyesterové panely, MDF desky,protihlukové žaluzie.

Adresa

Družstevní 877
518 01 Dobruška

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88138461

Výrobky, činnosti

Akustické panely

Absorbční i difusní obkladové panely s textilním potahem, 3D akustické panely, polyesterové panely, dřevovláknité MDF desky a protihlukové žaluzie. Produkty mají SGS certifikát, a splňují EN normu ISO 17050-1.

Kontaktní údaje

E-mail: diana.h@post.cz
WWW: acousticpanels.biz

Kontaktní osoba

Diana Hejzlarová - Majitel

Mobil: +420 776 176 617
E-mail: diana.h@post.cz
Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Polská společnost s 27 let zkušeností a exportuje do 40 zemí po celém světě. Nabízejí téměř 4000 obkladů a dekorací. Známý pro jeho mezinárodního designu a vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb podle Paradyž dobře se ocitnou v obou vnitřních soukromých a prestižní rezidenční projekty, kancelářích a veřejných budovách.