• Detail firmy

Diamedics, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost je oficiálním distributorem produktové řady mylife, která nabízí pomůcky a služby pro pacienty s diabetem.

Adresa

Radyňská 288
332 02 Starý Plzenec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29077044
DIČ:  CZ29077044

Výrobky, činnosti

Prodej produktů pro diabetiky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 222 772
E-mail: info@diamedics.cz
WWW: www.diamedics.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Děkanovský - Jednatel

Telefon: +420 728 706 748
E-mail: tomas.dekanovsky@diamedics.cz

Petr Burdych - Jednatel

Telefon: +420 602 265 100
E-mail: petr.burdych@diamedics.cz
Další firmy v oboru

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.