• Detail firmy

Dhollandia Czech Republic, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme belgická hydraulická zdvihací čela. Nabízíme standardní, skládací a zasouvací zvedací plošiny na dodávková i nákladní vozidla.

Adresa

Jihlavská 691/54
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26219891

Výrobky, činnosti

Hydraulická zdvihací čela

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 220 839
Fax: +420 545 232 604
E-mail: petr.lukas@dhollandia.cz
WWW: www.dhollandia.cz

Kontaktní osoba

Ing. PETR JOCHMAN - Jednatel

Mobil: +420 733 573 742

Pobočky

DHOLLANDIA CENTRAL EUROPE s.r.o.
č. 458
013 51 Maršová

Okres: Bytča
Kraj: Žilinský
sk Slovenská republika
Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.