• Detail firmy

DEZADATA s.r.o.

Základní popis

Tvorba informačních strategií a koncepcí rozvoje informačního systému pro oblast telekomunikací, bankovnictví a energetiky.

Adresa

Mostní 784
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47683473
DIČ:  CZ47683473
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Software pro výrobu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 618 933
Fax: +420 571 672 708
E-mail: vvasek@dezadata.cz
WWW: www.dezadata.cz
Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

MM39 s.r.o.

Poskytuje zákazníkům cloudové řešení CRM systému, komplexního řešení pro kontrolling, reporting, agendu a docházku mobilních pracovníků a management produktového portfolia pro retailové společnosti - Trade Radar.