• Detail firmy

Dexum Consulting s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní účetní a daňový servis. Zpracováváme veškerá daňová přiznání, DPH.Nabízíme vedení mzdové, majetkové, skladové a cestovní agendy.

Adresa

náměstí Jiřího z Poděbrad 9
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24231878
DIČ:  CZ24231878

Výrobky, činnosti

Kompletní účetní a daňový servis

Kontaktní údaje

E-mail: vasezprava@vasefirma.com
WWW: www.vasefirma.com
WWW: www.dexum.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Fuljerová - Jednatel

Mobil: +420 605 379 798

Jana Hamlova

Mobil: +420 605 379 798
E-mail: vasezprava@vasefirma.com
Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

INTEREXPERT CZ s. r. o.

Zabýváme se kompletním vedení účetnictví, daňovou evidencí, zpracováním mezd a personalistikou. Zajišťujeme odborné audity na všech úrovních. Poskytujeme odborné poradenství.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.