• Detail firmy

Dexters - interiér & exteriér s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pokládku plovoucích, textilních a PVC podlah. Provádění dokončovacích prací, oprav a údržby bytových i nebytových prostor.

Adresa

Bubenská 575/23
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24677591

Výrobky, činnosti

Pokládka podlah, dokončovací prace

Kontaktní údaje

Mobil: 420 775 900 988
Mobil: 420 775 196 895
E-mail: info@dexters.cz
WWW: www.dexters.cz

Kontaktní osoba

Martin Balajka - Jednatel

Mobil: 420 775 196 895

Radim Šmíd - Jednatel

Mobil: 420 775 900 988

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.