• Detail firmy

DEXTER INTERNATIONAL spol. s r.o.

Základní popis

Textilie průmyslové - prodej netkané textilie.Zvířata,potřeby - prodej,výroba prodej zeolit do akvárií,terárií a zahradních jezírek.Prodej polštářky

Adresa

Starobrněnská 690/20
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25580485
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Textilie průmyslové - prodej

netkané textilie.

Kontaktní údaje

E-mail: dexterrande@seznam.cz
WWW: www.synergy-management.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Hana Dexterová - Jednatel

Mobil: +420 737 320 016

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.

Dagmar Hanušová - Čistírna peří

Provozujeme čistírnu peří a zabýváme se šitím prošívaných dek, přikrývek a polštářů. Poskytujeme i doplňkové krejčovské služby, jako je např. šití záclon či výměna zipů. Díky bohatým zkušenostem v oboru nabízíme profesionální služby v nejvyšší kvalitě. Za téměř 25 let podnikání jsme získali řadu spokojených zákazníků. Naše služby neustále inovujeme a vylepšujeme. Přesvědčte se sami.