• Detail firmy

DEXTER INTERNATIONAL spol. s r.o.

Základní popis

Textilie průmyslové - prodej netkané textilie.Zvířata,potřeby - prodej,výroba prodej zeolit do akvárií,terárií a zahradních jezírek.Prodej polštářky

Adresa

Starobrněnská 690/20
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25580485
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Textilie průmyslové - prodej

netkané textilie.

Kontaktní údaje

E-mail: dexterrande@seznam.cz
WWW: www.synergy-management.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Hana Dexterová - Jednatel

Mobil: +420 737 320 016

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

PRÁDELNA BRNO

Činnost naší společnosti je zaměřena na praní a mandlování prádla, jak pro domácnosti, tak i pro hotely, penziony, ubytovny, restaurace či mateřské školy. Zajišťujeme rovněž žehlení košil. Provádíme chemické čištění oděvů (i kožených a kožešinových), čištění peří, péřových bund a spacáků. V neposlední řadě se zabýváme šitím péřových výrobků.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.