• Detail firmy

DEUS-PRO, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme mytí oken i výloh a praní i čištění koberců a čalouněného nábytku. Provádíme úklid bytů i komerčních prostor.

Adresa

Masarykova 575/34
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64051153
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 166 517
Telefon: +420 602 585 505
E-mail: deus.ddd@post.cz

Kontaktní osoba

Ivana Dufková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Ivana Dufková
Tolstého 1485/14
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.