• Detail firmy

DETKO CZ, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme veškerý dřevomateriál pro maloobchod a velkoobchod. Hlavní sortiment tvoří podlahové palubky, obkladové palubky, fasádní palubky, dále plošné materiály typu OSB a DURELIS, krovy na míru včetně impregnace a dopravy, latě a prkna.

Adresa

Frýdecká 793
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28582462

Výrobky, činnosti

dřevomateriál

Kontaktní údaje

E-mail: milan@detko.cz
WWW: www.detko.cz

Kontaktní osoba

Milan Detko - Jednatel

Mobil: 739 469 868
Další firmy v oboru

MIKESKA JIŘÍ

Naše společnost již od roku 1998 zajišťuje pořez a prodej dřevin. Prodáváme kulatinu, stavební řezivo, prkna, fošny, latě, trámy, hoblované řezivo apod. Řezivo Vám dodáme přesně na míru dle Vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu např. pro altány, pergoly, prolézačky či jiné dřevostavby.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

Tomáš Paseka

Nabízíme izolace střech, hydroizolaci plochých střech a zateplení střech, rekonstrukci teras či balkónů. Montujeme všechny klempířské prvky.