• Detail firmy

DESO development, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme vývoj desktopových a webových aplikací na míru. Nabízíme specializované aplikace pro průmyslové tónování barev.

Adresa

Křižíkova 2697/70
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29220505

Výrobky, činnosti

Webové aplikace pro průmyslové tónování barev

Našimi hlavními produkty jsou vizualizační software ColorStudio & ColorStudio Online, tónovací software Redlike, Universal Dispense Driver a Tinting Management Center."

Kontaktní údaje

Telefon: +420 511 140 680
E-mail: info@deso.cz
WWW: www.deso.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Mádle - Jednatel

Ing. Martin Mádle - Jednatel

Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.