• Detail firmy

DESIGNSTAV KARLOVY VARY s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kompletním návrhem a designem interiérů bytů, rodinných domů, komerčních prostor, s důrazem na jednoduché a praktické řešení.

Adresa

Jahodová 479/8
360 07 Doubí

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01486381
DIČ:  CZ01486381

Výrobky, činnosti

Luxusní interiéry, exteriéry a doplňky

Tapety, povrchové úpravy, nábytek, koupelny, interierová svítidla, koberce, krby, sauny, bazény, vířivky, fasádní úpravy, návrhy zahrad, exteriérová svítidla, přehozy, porcelán, příbory.

Kontaktní údaje

E-mail: designstav@centrum.cz
WWW: www.designstavkv.cz

Kontaktní osoba

Jana Matějková

Mobil: +420 775 560 615
E-mail: designstav@centrum.cz

Pobočky

DOZORSTAV s.r.o.
Jahodová 479/8
360 07 Doubí

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.

FABRYKA MEBLI FORMA

Vyrábíme hotelový nábytek, kuchyně, kancelářský nábytek, skříně a nábytek jsou vyrobeny na zakázku. Zaručujeme vysoce kvalitní nábytek za nízké ceny!

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.