• Detail firmy

Designfoods, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vývojem potravin pro průmyslovou výrobu. Nabízíme polotovary, omáčky, dresingy a kondimenty. Poskytujeme poradenství pro výrobce lahůdek.

Adresa

Na Farském 1088/1
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27842762

Výrobky, činnosti

Výroba potravinářských polotovarů

Kontaktní osoba

Oldřich Bezchleba - Majitel

Telefon: +420 722 689 531
Další firmy v oboru

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.