• Detail firmy

Designatelier 66, s.r.o.

Základní popis

Kompletní reklamní servis přímo od výrobce. Velkoplošný digitální tisk, signmaking, celopolepy a polepy aut, výlohy, reklamní cedule a plachty, firemní tiskoviny, potisk textilu, reklamní předměty. Vše od grafického návrhu až po realizaci a montáž.

Adresa

Hodkovická 517
463 12 Liberec XXIII - Doubí

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28726324
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní reklamní servis

Velkoplošný digitální tisk,signmaking,celopolepy a polepy aut,výlohy,reklamní cedule a plachty,firemní tiskoviny,potisk textilu,reklamní předměty

Kontaktní osoba

Jan Procházka - Jednatel

Mobil: +420 608 233 633
E-mail: honza@reklama66.cz

Petr Šuta - Jednatel

Mobil: +420 777 128 992
E-mail: petr@reklama66.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.