• Detail firmy

DESIGN VISION, s.r.o.

Základní popis

Architektonické a designérské studio působící v oblastech produktového a průmyslového designu, architektury i grafiky, zajišťující produkci od návrhu, přes vývoj až po samotnou realizaci. Design a zakázková výroba vlastních produktů v oblasti nábytku a doplňků do interiéru i exteriéru pod záštitou designéra Ing. Lukáše Chlíbka.

Adresa

Na strži 1702/65
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24158810
DIČ:  CZ24158810
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zakázkové designové produkty

Design a zakázková výroba vlastních produktů i produktů na míru v oblasti nábytku a doplňků do interiéru pod záštitou designéra Ing. Lukáš Chlíbka.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 738 949
E-mail: info@design-vision.eu
WWW: www.design-vision.eu

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Chlíbek - Jednatel

Další firmy v oboru

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.