• Detail firmy

DESIGN TRADE, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme švýcarské náramkové hodinky značky Wenger, která se soustředí na dámské a pánské náramkové hodinky se sportovně elegantním designem. Prodej robustních sportovních hodinek odolných vůči nárazu s dobře čitelným ciferníkem. Kombinované hodinky.

Adresa

Naskové 1189/1
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25657593
DIČ:  CZ25657593
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Švýcarské náramkové hodinky.

Prodej švýcarských náramkových hodinek. Dodavatel kvalitních náramkových hodinek podepřených značkou SWISS MADE. Dámské a pánské švýcarské hodinky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 213 232
Fax: +420 257 214 565
E-mail: info@designtrade.cz
WWW: www.wenger.cz

Kontaktní osoba

Ing. Barbora Vodičková - Jednatel

Ivan Jelínek - Jednatel

Jan Hlaváček - Jednatel

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.