• Detail firmy

DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme a realizujeme interiéry kuchyní, obýváků, ložnic a dětských pokojů. Dodáváme kompletní sortiment elektroniky a domácích spotřebičů.

Adresa

Plaská 2080/78
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26379376

Výrobky, činnosti

Kuchyně, obýváky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 735 555
E-mail: info@designplzen.cz
WWW: www.designplzen.cz

Kontaktní osoba

Jana Mainzerová - Jednatel

Mobil: +420 603 436 432

Ing. Pavel Mainzer - Jednatel

Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.