• Detail firmy

Design Schneiderová

Základní popis

Poradenství v oblasti interiérů a interiérového designu, včetně barevného řešení. Návrhy interiérů jsou zpracované buď ručně nebo 3D vizualizace Arcon. Nabízíme výkresy pro výrobu, dekorační práce. Realizace bytových i komerčních interiérů.

Adresa

Zelenohorská 186/10
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61162523

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti interiérů a interiérového

designu,Nabízíme výkresy pro výrobu, dekorační práce. Realizace bytových i komerčních interiérů.

Kontaktní osoba

Ivana Schneiderová - Majitel

Mobil: 776 195 854
Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.