• Detail firmy

Design By Hy, s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá designem a realizací drobných staveb, interiérů a výstavních expozic.

Adresa

Věkova 1588/4
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27634329

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů a nábytku

Firma se zabývá designem a realizací drobných staveb, interiérů a výstavních expozic.

Kontaktní údaje

E-mail: info@byhy.cz

Kontaktní osoba

Hynek Petřina - Majitel

Telefon: +420 244 466 891
Mobil: +420 777 054 050
E-mail: info@byhy.cz
WWW: www.byhy.cz
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

ŠÁRKA BERANOVÁ - REGAL DESIGN

Zabývám se kompletními službami v oblasti designu interiérů. Navrhnu prostorové řešení, styl interiéru, sestavím katalog produktů a zajistím samotnou realizaci. V případě zájmu není problém i návštěva různých obchodů.