• Detail firmy

Design Blues s.r.o.

Základní popis

Naše firma nabízí IT služby, mezi které patří servis notebooku, počítačů a výpočetní techniky, tvorba webových stránek a internetových obchodů, návrh webdesignu, a jakékoliv grafiky logotypy, vizitky, tiskoviny, bannery.

Adresa

Českolipská 391/5
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27616771

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stranek

Kontaktní údaje

E-mail: support@pcrepair.cz
WWW: www.pcrepair.cz

Kontaktní osoba

Nikolaj Lezhnev - Jednatel

Mobil: +420 774 516 751

Larisa Lezhneva - Jednatel

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.