• Detail firmy

DESACON Zlín, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti stavebnictví či odpadového hospodářství. Zajišťujeme projektovou dokumentaci, inženýrskou činnost, technický či stavební doz

Adresa

Okružní
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29299462
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavebnictví

Kontaktní údaje

E-mail: desacon@seznam.cz
WWW: www.desacon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vendolský - Jednatel

Telefon: +420 604 627 490
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.