• Detail firmy

DĚROVANÉ PLECHY SVS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme děrované plechy - skladové pozice, nebo výrobu na objednávku. Dodáváme polotovary či výrobky z děrovaných plechů dle zaslané dokumentace. Dále u nás zakoupíte ocelové lisované a svařované rošty, schodišťové stupně, tahokov a pletivo.

Adresa

Tyršova 503
538 51 Chrast u Chrudimě

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28761995

Výrobky, činnosti

Nabízíme děrované plechy

Dodáváme polotovary či výrobky z děrovaných plechů dle zaslané dokumentace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 775 815
E-mail: info@dpsvs.cz
WWW: www.derovaneplechysvs.cz

Kontaktní osoba

Otakar Slanař - Jednatel

Telefon: +420 469 775 814
Mobil: +420 728 972 285
Další firmy v oboru

KOVAZ s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a servis hydrauliky a pneumatiky. V naší nabídce naleznete hadice, rychlospojky, multispojky, šroubení, rozvaděče elektřiny, proporcionální DC ventily, hladinoměry, elektronická teplotní čidla, lisy na hadice, zařízení pro čištění trubek a mnoho dalšího.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.