• Detail firmy

Dernika v.o.s.

Základní popis

Provádíme deratizace, desinsekce, desinfekce, celoplošné deratizace měst a obcí, uplatňujeme nové postupy v boji se štěnicemi. Zajišťujeme sanace krovů včetně mykologických posudků, provádíme hrotovou a síťovou ochranu proti holubům.

Adresa

Zahradní 177
691 52 Kostice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28328060
DIČ:  CZ28328060

Výrobky, činnosti

deratizace, desinsekce, desinfekce

Kontaktní údaje

E-mail: dernika@dernika.cz
WWW: www.dernika.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jaroslav Hřebačka - Ředitel

Mobil: +420 774 976 700
E-mail: dernika@dernika.cz
Další firmy v oboru

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.