• Detail firmy

Dermatologické centrum s.r.o.

Základní popis

Dermatologické centrum Šumperk nabízí služby kožní ambulance a laserové pracoviště. Provádí tyto procedury:neinvazivní liposukce,odstranění znamének,odstranění pih,laserová depilace,odstranění jizev i jizev po akné.Služby konzultujete přímo s lékařem

Adresa

Zábřežská 41
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27816362

Výrobky, činnosti

Dermatologické centrum

Kontaktní údaje

E-mail: info@laserstudio.cz
WWW: www.laserstudio.cz/

Kontaktní osoba

MUDr. Rostislav Bednář - Jednatel

Telefon: +420 777 177 729
E-mail: info@laserstudio.cz
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.