• Detail firmy

Derek Vincent Nott

Základní popis

Společnost založená na budování velice kvalitních Kanadských srubů z důrazem na detail. Kromě srubových skeletů a hrubých staveb stavíme i sruby na klíč. Jestliže se rozhodnete pro bydlení ve srubu, bude energeticky úsporný, praktický, ekologicky.

Adresa

Nádražní 1635/38
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87995581
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- z masivu buduje dřevěné sruby nejstarším způsobem a to je full scribe, což znamená precizní orýsování jednotlivých stromů jednoho po druhém.

Kontaktní údaje

E-mail: info@srubymasiv.cz
WWW: www.srubymasiv.cz

Kontaktní osoba

Derek Vincent Nott - Majitel

Mobil: +420 732 904 754
E-mail: derek@massiveloghomes.com
E-mail: derek@srubymasiv.cz
Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

Roman Neuverth

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet, kulatin, stavebního řeziva a palivového dřeva.