• Detail firmy

DERATOM PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby a poradenství v oblasti deratizace, dezinfekce, dezinsekce a likvidace plevelů, dále likvidace dřevokazných hub a hmyzu.

Adresa

Jasmínová 504/1
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27299015

Výrobky, činnosti

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce

- likvidace plevelů, dále likvidace dřevokazných hub a hmyzu

Kontaktní údaje

E-mail: info@deratom.cz
WWW: www.deratom.cz

Kontaktní osoba

Radek Slačík - Jednatel

Mobil: +420 731 074 845
Další firmy v oboru

POLTECH Michał Piotrowski

Firma "POLTECH Michal Piotrowski," pokračuje činnost společnosti "POLTECH" založena v roce 1987 z iniciativy zaměstnanců Warsaw University of Technology. Tento závod v průběhu času se specializují na výrobu strojů a přístrojů pro potravinářský průmysl a zemědělské produkce.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.