• Detail firmy

DERADEZ s.r.o.

Základní popis

Společnost DERADEZ je na trhu již od roku 1990 a hlavní naší náplní je DERATIZACE, DEZINSEKCE, DEZINFEKCE.

Adresa

Vyšný 17
381 01 Borová

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28087640

Výrobky, činnosti

DERATIZACE, DEZINSEKCE, DEZINFEKCE.

Kontaktní údaje

E-mail: kucera.deradez@tiscali.cz
WWW: www.deradez.com

Kontaktní osoba

Martin Kučera - Jednatel

Mobil: +420 776 705 509

Pobočky

DERADEZ
Chvalšinská 209
381 01 Český Krumlov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ČE-NOVA spol. s r.o.

Nabízíme profesionální servis v oblasti údržby, čištění a dezinfekce vzduchotechniky a vzduchotechnických rozvodů. Zajistíme čištění odlučovačů tuku, odmašťování vzduchotechniky, dezinfekce restauračních provozů, neutralizování a odstranění zápachů, generování suché mlhy, výměny filtrů vzduchotechnických rozvodů, likvidaci plísní apod. Zpracováváme také znalecké posudky stavu vzduchotechniky.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.