• Detail firmy

DEPONIA INVEST s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti terénních prací, skládky a deponie, rekultivace a terénní úpravy. Realizujeme stavby rodinných domů i bytovou výstavbu, průmyslové a inženýrské stavby. Více o našich službách se dozvíte na našich internetových stránkách.

Adresa

Náchodská 469/137
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27630251
DIČ:  CZ27630251
Rok založení:  2006
Počet zaměstnanců:  6
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Provádíme zemní práce. Zabýváme se komplexními dodávkami zemních prací dle požadavků a přání našich klientů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 245 006 890
Fax: +420 245 006 899
E-mail: info@deponia.cz
WWW: www.deponiainvest.cz
WWW: www.deponia.cz

Kontaktní osoba

Petr Matyska - Jednatel

Další firmy v oboru

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.