• Detail firmy

Deom, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme přístroje a služby pro přesné a rychlé měření rozměrů součástí. Nabízíme měřicí přístroje a umožňujeme požadovaný stroj před jeho zakoupením vyzkoušet v našem středisku, nebo přímo u zákazníka. Dodáváme manuální i automatické měřicí přístroje značek VERTEX, EXCEL, SOL. Poskytujeme pozáruční servis měřicích přístrojů a provádíme jejich kalibraci.

Adresa

Jinonická 804/80
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27183521
DIČ:  CZ27183521
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přístroje pro přesná měření

Dodáváme přístroje pro přesná měření. Nabízíme přístroje pro rychlé měření odchylek u nástrojů, přípravků, svařenců a dalších výrobků, které vyžadují vysokou přesnost. Prodáváme ruční, automatické stolní a automatické portálové měřicí přístroje.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 290 965
Telefon: +420 257 290 612
E-mail: deom@deom.cz
WWW: www.deom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Suchomel - Jednatel

Mobil: 774 234 626
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

M. J. MAILLIS, CZECH s.r.o.

Nabízíme balicí stroje a linky, systémy páskování, ovíjecí, lepicí technologie a další.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.