• Detail firmy

Denisa Franková

Základní popis

Účetnictví - daňové poradenství - daňová optimalizace - zpracování mezd - odklad termínu pro podání přiznání k dani z příjmu - zpracování všech typů přiznání, vyúčtování, hlášení apod. Vaše starosti na naše hlavy :-)

Adresa

Lipové náměstí 10/29
783 36 Břuchotín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63312701
DIČ:  CZ7455045367

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: dfrankova@email.cz

Kontaktní osoba

Denisa Franková - Majitel

Telefon: 603 946 441
E-mail: dfrankova@email.cz
Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

ACTA s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. V rámci naší činnosti zajišťujeme účetní, daňové a ekonomické poradenství a ve spolupráci s auditorským partnerem zajistíme i audity. Náš tým zkušených účetních poradců Vám nabízí služby na profesionální úrovni. Rádi Vás o tom přesvědčíme.