• Detail firmy

Dena Plus AG, spol. s r.o.

Základní popis

Firma se zabývá výrobou, montáží a prodejem nábytkových dvířek z masivu a dýhy včetně povrchové úpravy. Dále vyrábíme kompletní sortiment nábytku, kuchyňské linky, nábytek do restaurací, vestavné skříně, kanceláře, obývací pokoje a ložnice.

Adresa

Lutonina 152
763 12 Lutonina

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63493209

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku.

Firma se zabývá výrobou, montáží a prodejem nábytkových dvířek z masivu a dýhy včetně povrchové úpravy. Dále vyrábíme kompletní sortiment nábytku.

Kontaktní osoba

Oldřich Aujeský - Jednatel

Telefon: +420 577 454 513
Mobil: +420 604 209 360
E-mail: info@nabytekdena.cz
WWW: www.nabytekdena.cz

Hana Gereková - Jednatel

Telefon: +420 732 176 229
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.