• Detail firmy

DEMORSS stavby, služby, servis s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební, instalatérské i topenářské práce a rekonstrukce budov.

Adresa

Litovelská 101/17
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28621654

Výrobky, činnosti

instalatérské i topenářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 642 955
E-mail: demorss@demorss.cz
WWW: www.demorss.cz

Kontaktní osoba

Patrik Koláček - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

JAROSLAV BLECHA

Činnost firmy je zaměřena na instalatérské práce. Zajišťujeme rozvody vody, topení a plynu. Na trhu působíme 20 let a díky zkušenostem, které jsme to tuto dobu získali, garantujeme profesionální přístup i kvalitně a včas odvedenou práci. Odborné poradenství je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat!