• Detail firmy

DEMETU s.r.o.

Základní popis

Realizace v oblasti vody,topeni, plynu pro panelové i rodinné domy a průmyslové objeky,výstavba, rekonstrukce a opravy objektů,tepelné izolace.

Adresa

Rudé armády 90
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02190231

Výrobky, činnosti

stavební práce

realizace v oblasti vody,topeni, plynu pro panelové i rodinné domy a průmyslové objeky,výstavba, rekonstrukce a opravy objektů,tepelné izolace obvodových plášťů veškerých objektů vč. panelové výstavby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 305 524
E-mail: demetu@seznam.cz
WWW: www.demetu.cz

Kontaktní osoba

Macíková Kateřina - Jednatel

Mobil: +420 739 305 524
Další firmy v oboru

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.