• Detail firmy

DELTA Plzeň s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme: Kamerové systémy (CCTV), bezpečnostní IP kamery s detekcí pohybu - online přístup přes internet, elektronické zabezpečovací systémy (EZS), požární signalizace (EPS), přístupové a vjezdové systémy, strukturované kabeláže.

Adresa

Pod Švabinami 539/15
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29163030

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 450 000
E-mail: delta@delta-plzen.cz
WWW: www.delta-plzen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Oldřich Roman - Jednatel

Mobil: +420 775 774 403

Pobočky

APOLD SECURITY s.r.o.
Na Vápenicích 1
326 00 Černice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.