• Detail firmy

Delta final, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oboru projektování a realizace pozemních staveb, energetické audity, osvětlovací a akustické studie.

Adresa

Strážovská 343/17
153 00 Praha 5 - Radotín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27062759
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní služby v oboru projektování

a realizace pozemních staveb, energetické audity, osvětlovací a akustické studie.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 867 179
Mobil: +420 603 431 071
E-mail: info@delta-final.cz
WWW: www.delta-final.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Studecký - Jednatel

Mobil: +420 603 431 071

Petra Studecká

Mobil: +420 731 502 060
Další firmy v oboru

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.